Gabinet
ul. 5 Lipca 35 C /3, 70-376 Szczecin
Zadzwoń
+ 48 730 830 888
Wyślij wiadomość
gabinet@bioenergoterapeuta.eu
Godziny otwarcia
Pon - Pt: 10.00 - 17.00

Moja wizja

Nie mam zamiaru chwalić się, tym co umiem, co i czy potrafię, ile kursów skończyłem (w innym miejscu dla bardzo zainteresowanych znajdują się zdjęcia dyplomów).
Moja droga w życiu ułożyła się tak a nie inaczej i jestem w miejscu, w którym jestem i cieszę się z tego co mam, umiem i posiadam.

Moja filozofia

Wniosek jaki wyciągnąłem dla siebie i przekazuję go innym to świadomość, że wszystko, cała Twoja siła i moc znajdują się w Twoim umyśle.
To tam kreujesz sam swój świat. Jaki by on nie był, to skutki, sytuacje, zdarzenia, jakie przytrafiają się Tobie wynikają zawsze z tego co siedzi w Twojej głowie. Im bardziej jesteś świadomy/a siebie, tym szybciej Twój świat staje się spokojny, radosny, kolorowy.

Moja misja

Moja droga w życiu ułożyła się tak a nie inaczej i jestem w miejscu, w którym jestem i cieszę się z tego co mam, umiem i posiadam.

Wysoka jakość

Uczę i rozwijam się cały czas, trenuję siebie, swój umysł, swoje ciało codziennie.

Bezpieczeństwo 

Bioenergoterapia jest to rodzaj terapii polegający na harmonizowaniu przepływu energii w organizmach istot żywych za pomocą przykładania dłoni.

Doświadczenie

Pracuję z osobami jako naturoterapeuta od 2004 roku. Przez tyle lat, doszedłem do punktu, w którym mogę napisać, że pomagam ludziom wrócić do siebie, do harmonii, do zdrowia, do komfortu, do radości.

image-divider

Dyplomy i Certyfikaty