Gabinet
ul. 5 Lipca 35 C /3, 70-376 Szczecin
Zadzwoń
+ 48 730 830 888
Wyślij wiadomość
gabinet@bioenergoterapeuta.eu
Godziny otwarcia
Pon - Pt: 10.00 - 17.00

Kundalini to bardzo silna forma energii

Kundalini to bardzo silna forma energii. Ma początek u podstawy kręgosłupa i biegnie głównymi kanałami energetycznymi (ida i pingala) do góry czyli do czakry korony. Kundalini Reiki jest formą energii o takim poziomie wibracji, który czyści i przygotowuje kanały energetyczne do przyjęcia energii Kundalini.
Jest ona kolejnym elementem ścieżki rozwoju duchowego oraz zwiększania możliwości potencjału energetycznego.
Kundalini reiki, to system opracowany przez mistrza Reiki Ole Gabrielsena, który ukierunkowany jest głównie na przebudzenie i uwolnienie w człowieku energii kundalini, a także pracy z tą twórczą siłą. Energia Reiki jest w tym przypadku osłoną przy wybudzaniu się w nas energii Kundalini, aby cały proces wzrostu był w pełni bezpieczny.
Stosowanie metody i energii kundalini reiki może pomóc wielu osobom, w przezwyciężeniu różnych przeciwności, czy życiowych rozterek poprzez pracę nad nimi na o wiele głębszym, duchowym poziomie.
Energię kundalini reiki można stosować między innymi do pomocy w przezwyciężeniu traum urodzeniowych czy redukcji przeciążeń karmicznych. Za jej pośrednictwem możliwe jest również uzdrowienie relacji energetycznych z miejscem, w którym egzystujemy, a także wzmocnić DNA, co pomoże w samouzdrowieniu.