Gabinet
ul. 5 Lipca 35 C /3, 70-376 Szczecin
Zadzwoń
+ 48 730 830 888
Wyślij wiadomość
gabinet@bioenergoterapeuta.eu
Godziny otwarcia
Pon - Pt: 10.00 - 17.00

Chciałem tutaj opowiedzieć o energii Gold Reiki

„Chciałem tutaj opowiedzieć o energii Gold Reiki. Ostatnio bowiem dotarło do mnie, że niektórzy utożsamiają energię Gold Reiki z energią Kundalini Reiki, że niby energia Gold Reiki jest uzupełnieniem Kundalini.
Otóż nie. Energia Gold Reiki jest całkiem inną energią, różniącą się bardzo od wielu energii. Przede wszystkim sposobem działania. Jej sposób działania polega na transformacji. Transformuje energie negatywne w pozytywne.... długo zastanawiałem się w jaki sposób aż wreszcie dotarło do mnie, że energia ta podwyższa wibracje. Negatywne energie mają niskie wibracje , pozytywne - wibracje znacznie wyższe. Gold Reiki transformuje negatywne energie w energie pozytywne " podgrzewając" je. Tak jak woda po dodaniu temperatury zmienia się w parę, jak lód po dodaniu temperatury zmienia się w wodę tak nisko wibracyjne energie po potraktowaniu ich "wzmacniaczem wibracji" zyskują na częstotliwości.
I niby to nic , ale jednak jak wiele..... Przypatrzmy się zabiegowi oczyszczania osoby.... pozostają różne " odpadki bioplazmatyczne" z którymi musimy coś zrobić. I w zależności od tego czego nas uczono, w zależności od intuicji, okoliczności... robimy to spalając je w ogniu świecy, w zwizualizowanym płomieniu, strząsamy do osolonej wody, lub po prostu strząsamy na ziemię z intencją, by Ziemia przyjęła te energie i po transformacji w energie pozytywne wykorzystała dla dobrych celów. Coś trzeba z takimi "brudami" zrobić.....

A Gold Reiki nie zostawia brudów...... ona podwyższa wibracje i oczyszcza te energie, by można było je wykorzystać powtórnie.
To tak jak ze strzykawkami... jednorazówki wyrzuca się.... a potem leżą gdzieś w ziemi przez tysiące lat nie rozkładając się.... a używane kiedyś wielorazowego użytku.... gotowało się w autoklawach i nie było odpadów smile
Sam używam Gold Reiki do oczyszczania osób, pomieszczeń i innych celów. Jest to w czasie moich przekazów pierwsza energia wykorzystywana dla oczyszczenia by następnie "puszczać" energie w celu doenergetyzowania. W ten sposób inne energie nie tracą " siły" na wstępne oczyszczenie. Oczywiście Gold Reiki służy do wielu celów, nie tylko oczyszczania. Jest to tylko jeden bardzo konkretny przykład jej działania.
Kiedy omawiam energie Kundalini Reiki i inne, zawsze powtarzam, że energia Kundalini Reiki w całym "zestawie" z III stopnia jest wspaniałym narzędziem do rozwiązywania różnych specjalistycznych zadań. Jednak Gold Reiki dzięki swojemu sposobowi działania jest już wyższą szkołą jazdy. Tak jakby Kundalini Reiki było gimnazjum a Gold Reiki szkołą średnią. Oczywiście wcale nie znaczy to, że nie można inicjować się w Gold Reiki bez posiadania inicjacji w Kundalini Reiki. Można, nic nie stoi na przeszkodzie. Ale traci się wspaniałe narzędzie jakim jest Kundalini Reiki.
Gold Reiki, złota energia, energia transformacji.....” cyt. NEMO